Velevážení hosté,

restaurace Hostinec U Čechů je rodinná hospůdka, která se nachází v malebném severomoravském městečku Příbor. Naše hospůdka má více než staletou tradici a byla založena již v roce 1907. Nabízíme Vám tradiční poctivou kuchyni, výběr z několika druhů čepovaného pivečka, najdete zde příjemné prostředí pro posezení s rodinou a přáteli, velký sál a salónek pro rodinné oslavy, promoce či svatby dle Vašeho přání. Součástí restaurace je oplocená letní zahrádka, kde nejen za hezkého počasí můžete spočinout pod korunou majestátného kaštanu. Součástí restaurace je také přilehlé parkoviště pro naše zákazníky.

Personál Hostince U Čechů se těší na Vaši návštěvu.

Novinky

ZABIJAČKOVÉ HODY

Vážení hosté, dne 15.3.2019 od 11:00 hod. se v naší hospůdce  konají v této sezóně poslední  zabijačkové hody, proto přijďte ochutnat zabijačkové speciality naší kuchyně, dát si výborné pivečko a posedět s přáteli. Těšíme se na Vás.

ZVĚŘINOVÉ HODY

Vážení hosté, srdečně Vás zveme na zvěřinové hody, které se v naší hospůdce konají dne 15.02.2019 od 11:00. Přijďte ochutnat nejrůznější zvěřinové speciality a potěšit své chuťové buňky.  Těšíme se na Vás.

ZAVŘENO

V Á Ž E N Í      Z Á K A Z N Í C I  OD  27. LEDNA   DO  10. ÚNORA  2019  BUDE  Z  PROVOZNÍCH  DŮVODU  V  HOSTINCI  ZAVŘENO. DĚKUJI  MOC  ZA  POCHOPENÍ Čechová

Denní menu

Pondělí

 kyselice
Kuřecí maso s nivou a pórkem, hranolky                 95,00
Uzené maso, bramborová kaše, kyselý okurek        95,00 

 

Úterý

 vepřová s bramborem
 Hovězí maso, křenová omáčka, knedlík                   95,00
 Sýr „Camembert“  v bramboráku                             95,00

 

STŘEDA

čočková
Španělský ptáček, rýže     95,00
Bramborové šišky s mákem      95,00      
 

 

Čtvrtek

bramborová
Vepřové maso na žampiónech, brambor                  95,00
Špagety s kuřecím masem a rajčaty                          95,00
 

 

pátek

         Z V Ě Ř I N O V É   H O D Y                                            
bažantí polévka -  srnčí guláš, chléb - kančí se šípkovou, karlovarský knedlík - daňčí řízek, beskydský bramborový salát - fořtová jelení jehla, šťouchaný brambor - muflon na divoko, špenát, bramborový knedlík - pytlákovo kančí s česnekem, červené zelí s jablky, bramborový knedlík - restovaná bažantí prsíčka, dip, bramborové dukátky - kančí karbanátek, jablečné čatni, opékaný brambor