Velevážení hosté,

restaurace Hostinec U Čechů je rodinná hospůdka, která se nachází v malebném severomoravském městečku Příbor. Naše hospůdka má více než staletou tradici a byla založena již v roce 1907. Nabízíme Vám tradiční poctivou kuchyni, výběr z několika druhů čepovaného pivečka, najdete zde příjemné prostředí pro posezení s rodinou a přáteli, velký sál a salónek pro rodinné oslavy, promoce či svatby dle Vašeho přání. Součástí restaurace je oplocená letní zahrádka, kde nejen za hezkého počasí můžete spočinout pod korunou majestátného kaštanu. Součástí restaurace je také přilehlé parkoviště pro naše zákazníky.

Personál Hostince U Čechů se těší na Vaši návštěvu.

Novinky

ZABIJAČKOVÉ HODY

Vážení hosté, dne 15.3.2019 od 11:00 hod. se v naší hospůdce  konají v této sezóně poslední  zabijačkové hody, proto přijďte ochutnat zabijačkové speciality naší kuchyně, dát si výborné pivečko a posedět s přáteli. Těšíme se na Vás.

ZVĚŘINOVÉ HODY

Vážení hosté, srdečně Vás zveme na zvěřinové hody, které se v naší hospůdce konají dne 15.02.2019 od 11:00. Přijďte ochutnat nejrůznější zvěřinové speciality a potěšit své chuťové buňky.  Těšíme se na Vás.

ZAVŘENO

V Á Ž E N Í      Z Á K A Z N Í C I  OD  27. LEDNA   DO  10. ÚNORA  2019  BUDE  Z  PROVOZNÍCH  DŮVODU  V  HOSTINCI  ZAVŘENO. DĚKUJI  MOC  ZA  POCHOPENÍ Čechová

Denní menu

Pondělí

kyselice
Vepřová plec po selsku, brambor, okurkový salát     95,00
Těstovinový salát s kuřecím masem         95,00

 

Úterý

česneková
Hovězí guláš, chléb    95,00
Smažený plněný camembert, hranolky,tatarka           90,00 
 

 

STŘEDA

 čočková 
Pečená sekaná, bramborová kaše, kyselý okurek       95,00
Kuřecí rizoto, rajčatový salát     90,00      

 

Čtvrtek

slepičí
Znojemská pečeně, rýže      95,00
Halušky s uzeným masem a zelím  90,00

 

Pátek

kapustová
Smažená vepřová krkovice, brambor               95,00
Palačinky se zavařeninou a šlehačkou           90,00